Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 138829715

ASISTENT/KA - ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK/ČKA

- TOP - [7.7. 2022]

Hľadáme asistenta / administratívneho pracovníka so znalosťou anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom: B2)

- Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Náplň práce:
- Administratívna práca
- Telefonická a e-mailová komunikácia
- Spracovanie a distribúcia pošty
- Tvorba objednávok a ich zasielanie, kontrola došlých dokumentov a ich potvrdzovanie
- Podpora pri zabezpečovaní personálnej agendy
- Ďalšie administratívne a personálne úlohy podľa potreby
- Zapisovanie údajov do databázy
- Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity:
-Možnosť profesného a osobného rozvoja
-Stabilné pracovné miesto
-Vlastnú kanceláriu
-Firemný mobilný telefón / PC
-Príjemné pracovné prostredie
-Podľa potreby flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca:

- Vodičské oprávnenie: Skupina B je výhodou
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Chuť do práce
- Počítačové znalosti ( Microsoft Word, Microsoft Excel )

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
- Miesto práce: Ružomberok
- Dátum nástupu: Po dohode
- Pracovný pomer: Dlhodobý
- Jazykové znalosti: anglický alebo nemecký jazyk (B2)
- Finančné ohodnotenie: Podľa dohody
- Vlastné auto je výhodou!

Pre viac informácií nás kontaktujte na:
Tel. č-: +421 944 488 920
E-mail: oliver.brilla@monberg.eu

V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu oliver.brilla@monberg.eu.

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Meno:

MONBERG,s.r.o.

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa034 01 Ružomberok

Videlo:

840 ľudí

Mzda/plat:

V texte
UžívateľVšetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi