Hlavná stránka > Práca >

aktualne nastupy

List inzerátov
Zobrazených 1-2 inzerátov z 2
Mzda/plat
Lokalita
Zobrazenie
Vzduchotechnika - montáže

- TOP - [27.3. 2024]
Dobrý deň, Hľadáme resp. Ponúkame prácu pre montérov vzduchotechniky u nás na Slovensku a v Čechách. Prioritne: skúsené partie montérov (s BOZP) s kompletným vybavením na montáž vzduchotechniky a s vlastným autom. Ceny za jednotlivé montáže sú individuálne. Záleží hlavne od náročnosti proj ...

V texte
Nitra
949 01
1095 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zvárač | Eberswalde, Nemecko

- [11.3. 2024]
Náplň práce: – zváranie komponentov (potrubí) pre elektrárne a ropné rafinérie. – finálna úprava zvarov a manipulácia s materiálom – Práca vo výrobnej dielni Požiadavky: – Certifikát (141 FM3, FM4, FM5 alebo 135 FM3, FM4, FM5) – Miesto zvárania H-L045. – Typ zvárania BW. – Da > 50 mm/s > 5 ...

4 650 €
Zahraničie
123 45
110 x

©2024 Bazoš - Inzercia, bazár