Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 125813313

NEMECKO-Administratívny pracovník v personálnej spoločnosti

- TOP - [24.6. 2021]

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s našou partnerskou nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme administratívnych pracovníkov do personálnej agentúry v meste Nordlingen.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

- Komunikačné schopnosti v rámci tímu
- Empatia
- Organizačné a plánovacie schopnosti
- Flexibilita
- Starostlivosť o súčasných zamestnancov a nových zamestnancov
- Hľadanie ubytovania pre nových zamestnancov
- Príprava zmluvných dokumentov a osvedčení
- Podpora zamestnancov pri jednaní s úradmi
- Tvorba a údržba dokumentácie
- Zaznamenávanie záznamov do vnútropodnikových systémov

Zamestnanecké výhody, benefity
- dlhodobá a stabilná práca
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- zabezpečené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
nemecká spoločnosť, ktorá sa orientuje na stavebníctvo a priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- dobré mechanické/technické znalosti
- dobré počítačové zručnosti
- dobrá komunikatívna znalosť nemčiny B2/C1

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v nemeckom jazyku na adresu office@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí spĺňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Meno:

Monika+Bujňáková

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

285 ľudí

Mzda/plat:

1 800 €
Pridať do obľúbených
Označiť zlý inzerát
Označiť chybnú kategóriu inzerátu
Vytlačiť inzerát