Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 120201073

Kategórie

Stolár - Bánovce na Bebravou - Zabezpečené ubytovanie

- TOP - [21.1. 2021]

Nástup ihneď

Mzda Od 8 - 8,50 EUR/hod. / živnosť

Zamestnanecké výhody, benefity
- zabezpečené ubytovanie
- stabilný fond pracovného času pre živnostníka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca na strojoch, formátovacia píla, stolová fréza

Požiadavky na zamestnanca
- Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- Vzdelanie v odbore Stolár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax v stolárskej výrobe výhodou
- manuálna zručnosť

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme dynamicky rozvíjajúca sa personálna agentúra, špecializovaná na outsourcing pracovnej sily a služieb najmä pre automobilový, strojárenský, elektrotechnický, logistický a potravinársky sektor.

Automotive Solution s.r.o.
Polianky 15
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
www.automotive-solution.sk

Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Róbert Kajzer

Posielajte životopis na : rkajzer@automotive-solution.sk

Meno:

Robert Kajzer

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:957 01 Bánovce nad Bebravou

Videlo:

833 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Pridať do obľúbených
Označiť zlý inzerát
Označiť chybnú kategóriu inzerátu
Vytlačiť inzerát