Hlavná stránka > Práca > Zdravotníctvo > Inzerát č. 117078837

Kategórie

Zdravotná sestra

- TOP - [21.10. 2020]

Hľadáme zdravotnú sestru do novovzniknutej zubnej ambulancie.
Náplň práce: asistencia počas stomatologických výkonov, vedenie dokumentácie(práca s počítačom), komunikácia s pacientami.
Dezinfekcia a sterilizácia nástrojov a vybavenia.

Požiadavky na zamestnanca: zodpovedajúce vzdelanie, príjemné vystupovanie, prax výhodou, ale nie je podmienkov(všetko potrebné vieme zaučiť), záujem sa ďalej osobne aj pracovne posúvať a vzdelávať.
Uprednostníme dlhodobú spoluprácu.

Ponúkame: prostredie mladého kolektívu, nové zrekonštruované priestory, nové vybavenie. Pracujeme s najmodernejším dostupným vybavením. Stále sa ďalej vzdelávame, takže o novinky nebude núdza. :)

V prípade záujmu zašlite prosím štruktúrovaný životopis s fotografiou na mail:

kitodentrs@gmail.com

Meno:

KiToDent

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:979 01 Rimavská Sobota

Videlo:

200 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €
Pridať do obľúbených
Označiť zlý inzerát
Označiť chybnú kategóriu inzerátu
Vytlačiť inzerát