Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 114787432

Kategórie

MALIARI - VYUČENÍ - RAKÚSKO - IHNEĎ

- TOP - [4.9. 2020]

✌✌✌ Pre nášho overeného rakúskeho klienta aktuálne hľadáme skúsených maliarov pre prácu na stavbách a rekonštrukciách.

Náplňou práce sú typické povinnosti maliara:
✅ obhliadka a príprava povrchov na maľovanie (vysprávky, prebrúsenie, vyčistenie)
✅ príprava materiálov na maľovanie
✅ Nanášanie samotného penetračného materiálu a farby vo viacerých vrstvách (štetce, valčeky, striekanie . podľa potreby)
✅ vizuálna kontrola kvality vykonanej práce a prípadné opravy

Práca je na rakúsku zmluvu, pričom sa pracuje na dobú neurčitú hlavne počas pracovných dní - Pondelok - Piatok, cca 8 - 10 hodín, a v prípade potreby nadčasy.

Požiadavky na zamestnanca
✅ vyučený maliar s dobrou praxou
✅ nemecký jazyk na úrovni B1
✅ VP a vlastné auto aspoň u jedného z partie
✅ flexibility, adaptabilita a ochota dlhodobo pracovať v Rakúsku
✅ precíznosť a zmysel pre detail a kvalitu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, kópiu výučného listu a prípadne fotografie z vašej práce emailom na adresu cv@inboxagency.sk.

Meno:

In Box Agency, s.r.o.

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

674 ľudí

Mzda/plat:

2 500 €
Pridať do obľúbených
Označiť zlý inzerát
Označiť chybnú kategóriu inzerátu
Vytlačiť inzerát