Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 114776693

Kategórie

Maliar-živnostník - práca v Belgicku

- TOP - [1.9. 2020]

Ponuka práce pre šikovných maliarov - ŽIVNOSTNÍKOV

Hľadáme pre slovenskú stavebnú firmu skúsených maliarov na prácu v Belgicku.

Pracovná náplň:
- maľovanie interiérov - byty, domy
- maľovanie exteriérov - priemyselné objekty
- maľuje sa vo viacerých lokalitách,preto je potrebné sa presúvať vlastným autom

Požiadavky:
- živnostenský list min. 2 mesiace
- vlastné auto
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni-je potrebné sa vedieť dohovoriť s domácim majstrom
- samostatnosť a flexibilita

Finančné ohodnotenie:
- sadzba za hodinu až 16 eur
- splatnosť faktúry je 7 dní=výplata každý týždeň

Ďalšie dôležité informácie:
- ubytovanie zabezpečené firmou, hradené živnostníkom 5 eur/noc (odpočítané z faktúry)
- doprava, stravovanie individuálne
- hľadáme aj partie
- pracuje sa na turnusy

V prípade záujmu nás kontaktujte na:
0904822342 alebo emailom dewytta@dewytta.com.

Meno:

Blanka Murová

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

480 ľudí

Mzda/plat:

2 600 €
Pridať do obľúbených
Označiť zlý inzerát
Označiť chybnú kategóriu inzerátu
Vytlačiť inzerát