Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 108731684

Kategórie

Práca z domu –administratíva, emailová komunikácia

- TOP - [2.4. 2020]

Ponúkam prácu vykonávanú z pohodlia domova. PRÁCA V RÁMCI CELÉHO SLOVENSKA!

Je to skvelá možnosť privyrobiť si každý mesiac niečo navyše. Veľmi jednoduchá práca na doma vhodná ako vedľajší príjem na pár hodín denne, ale tiež ako hlavný príjem. K práci potrebujete počítač, notebook alebo mobilný telefón a pripojenie na internet.

Práca vhodná pre všetkých – zamestnaní, nezamestnaní, mamičky na materskej dovolenke, dôchodcovia, invalidný dôchodcovia, študenti, živnostníci.

Náplň práce obsahuje nasledovné činnosti:
- administratíva: zapisovanie údajov, vedenie databázy klientov, tovaru, popisovanie tovaru
- e-mailová komunikácia so záujemcami, zákazníkmi
- práca s internetovou inzerciou (hľadanie, vkladanie a aktualizácia inzercie)
- propagácia tovaru, predpríprava predaja, marketing
- sprostredkovanie záujemcov
- sledovanie internetových stránok, atď.
- v budúcnosti možná práca s e-shopom a internetovou stránkou

- žiadne telefonovanie či nútenie produktov ľuďom

Požiadavky pre uchádzača:
- vlastný počítač, notebook, tablet alebo mobilný telefón
- pripojenie na internet
- spisovná slovenčina a ovládanie gramatiky
- základné znalosti práce na počítači (internetový prehliadač, e-maily, Word)
- dôslednosť a zodpovedný prístup
- ochota voči zákazníkom

Pracovný čas je maximálne flexibilný. Odporúčaný pracovný čas je priemerne cca. 2-3 hodiny denne. Nie je povinné pracovať každý deň. Pracovný čas si určujete podľa seba.
Výška zárobku pohyblivá na základe výkonu, v priemere cca. 500 € mesačne.

V prípade záujmu mi napíšte e-mail a poskytnem vám podrobnejšie informácie.

Firemné údaje:
Obchodné meno - Ing. Zuzana Bilčíková
IČO - 48135658

Telefón:

iZB
0948946022

Lokalita:811 07 Bratislava

Videlo:

3178 ľudí

Mzda/plat:

600 €