Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 108520235

Kategórie

RÝCHLA DLHODOBÁ PRÁCA PRE MUŽOV S NÁSTUPOM UŽ V UTOROK 5€/H

- TOP - [20.3. 2020]

Zarabaj 1000€v čistom s luxusním úbytovaním v penzióne ZADARMO!

Nábor nových zamestnancov začína už 25.2 2020 o 8:00 A POKRAČUJE KAŽDÝ TÝŽDEŇ v Sládkovičove !

Miesto výkonu: Sládkovičovo
Plat:-4,56 Bruto(počas školenia 4 až 8 týždňov)
-4,80 Bruto po úspešnom ukončení školenia
-0,59€/H -Bruto - Príplatok za prostredie (hluk, prach)
-15% Variabilna zložka mzdy
-80€ - Dochádzkovy bonus
-Príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu a nočné zmeny su samozrejmosť.
-13 plat!
(Najnižši plat v čistom počas školenia je 4,5€/hodinu.
Najnižši plat po ukončení školenia je od 5€/hodinu v čistom!
V prípade 2-3nadcasov je to cez 1000€ v čistom!!!)
Náplň práce: strojová výroba kordov
Zálohy: áno
Vhodné: muži, ženy (ak majú skúsenosti s ťažkou prácou)
Firemne oblečenie: áno bez poplatku (trička, topánky, nohavice,rukavice)
Obedy: len za 0.81€ a k tomu olovrant vo forme napr.: Bagety za 0,43€ kto nevyužijete tak dostanete 4,5€ stravný lístok.
Bezplatné lekárske prehliadky.
Firemný lekár k dispozícii.
Pracuje sa na 12 hodinove zmeny. Ranna, nočná a potom 2 dni voľno.

Požiadavky uchádzača o zamestnanie:
-ukončene stredoškolské vzdelanie
-dobrý zdravotný stav
-schopnosť učiť sa nové veci

Doplňujuce informácie:
V hale je hluk a prach.

V PRÍPADE VÁŽNEHO ZÁUJMU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ NA TEL.Č. 0940625202 V ČASE OD 8:00 - 15:00 KDE DOHODNEME NÁSTUP IHNEĎ

Telefón:

Petra Mihalikova
0940625202

Lokalita:949 01 Nitra

Videlo:

4696 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €