Hlavná stránka > Práca > Zdravotníctvo > Inzerát č. 108301852

Kategórie

Opatrovanie Holandsko PLAT 2200 EUR

- TOP - [20.2. 2020]

Krajina: Holandsko
Miesto: Breda
Nástup: 20.2.2020
PLAT: 2200 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Príspevok na cestu vo výške 100 Eur
Práca na slovenskú živnosť.
Požiadavky na opatrovateľku: anglický jazyk, žena, od 30 – 50 rokov, anglický jazyk, predchádzajúce skúsenosti s pacientmi so Sklerózou Multiplex, opatrovateľský kurz, referencie, vodičský preukaz je výhodou.
Opatrovaná osoba: Klient je muž, 51 rokov, ktorý má diagnostikovanú Sklerózu Multiplex. nedávno bol na liečení v Belgicku, ktoré by malo spomaliť priebeh chorenia. Je potrebné mu asistovať. Po dome používa aj invalidný vozík. V dome sa nachádzajú pomôcky, ktoré pomáhajú opatrovateľkám, ako pasívny zdvihák, Sara Stedy, sprchová stolička. Mentálne je v poriadku, je veľmi komunikatívny a hovorí perfektne po anglicky. Občas býva zoslabnutý a vtedy je potrebné, aby mu opatrovateľka pomáhala viac. Od pondelka do piatku chodí ešte vypomáhať externá opatrovateľka, najmä čo sa týka osobnej hygieny a domácich prác. Klient bol vždy samostatný a nezávislý a chce taký ostať čo najdlhšie. Klient je ženatý, v dome býva s manželkou, ktorá pracuje a 6 ročným synom. Z predchádzajúceho manželstva má 4 odrastené deti, ktoré ho občas chodia navštevovať. Manželka je fotografka a bytová architekta, pracuje cez deň. Rodina má rada zdravý životný štýl aj kuchyňu
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, doprevádzanie na toaletu, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, nakupovanie,
Bývanie: moderný, nízkopodlažný dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: manželka a syn
Zvieratá: nie
Voľno: 2 hodiny denne + 2 dni v týždni

Telefón:

Bestjob
0948327005

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

294 ľudí

Mzda/plat:

2 200 €