Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 108274263

Kategórie

Manažér klientského centra (Košice)

- [12.2. 2020]

Náplň (druh) práce:
- vedenie tímu obchodníkov
- adaptácia, vedenie a motivácia obchodníkov
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
- vedenie porád a podpora finančných agentov
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu
- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry
- nástup ihneď alebo dohodou
- požadovaná prax vo vedení ľudí v oblasti bankovníctva alebo poisťovníctva minimálne 6 mesiacov

Ponúkané výhody:
- fixný plat 1500 Eur + odmeny
- ročná odmena až do výšky 3000 Eur
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- práca v kancelárii
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovný kolektív profesionálov

Pracovné podmienky:
Pracovný čas: od 9:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednosmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe:
aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti:
Ďalšie požiadavky:
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- prax vo vedení tímu obchodníkov
- prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou
- schopnosť motivovať a viesť tím
- pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
- organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
- spoľahlivosť a komunikatívnosť

Telefón:

Monika Biačková
0907971596

Lokalita:040 01 Košice

Videlo:

211 ľudí

Mzda/plat:

1 500 €