Hlavná stránka > Práca > Chémia a potravinárstvo > Inzerát č. 108261603

Kategórie

FÍNSKO - CUKRÁR/KA

- TOP - [18.2. 2020]

Miesto práce: Valkeakoski, Fínsko

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň : V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta cukrárov/ky do cukrárenskej výroby na ručné aj strojové práce. Ide o výrobu palaciniek, rožkov, sušienok, koláčov a tort

Druh pracovného pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer.
Pracuje sa na dve zmeny

Ponúkaný plat brutto: 11,66 €/hod + priplatok za večernú zmenu 1,74€/h

Požiadavky na zamestnanca
- Prax ako pekár/cukrár min. 5 rokov
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Hygienické minimum – je potrebné si naštudovať materiály na testy hygieny a následne prejsť takýmto testom

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, ktoré si však zamestnanec hradí sám 120 €/ mesiac na osobu (sťahované zo mzdy). Každá osoba má svoju vlastnú izbu.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu cv@inboxagency.sk. Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať.

Telefón:

Veronika Oroszová
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

424 ľudí

Mzda/plat:

V texte