Hlavná stránka > Práca > Výskum a vývoj > Inzerát č. 108200349

Kategórie

Obchodný zástupca

- [10.2. 2020]

Informácie o pracovnom mieste
Spoločnosť zaoberajúca sa recykláciou plastového odpadu a pradajom plastových granulátov hľada na pozíciu obchodného zástupcu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových zákazníkov
- zodpovednosť za úspešnú realizáciu získaných obchodných prípadov
- budovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Maďarský jazyk – vítaný, nie je podmienkou
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- orientácia v oblasti IT je vítaná
- samostatnosť, spoľahlivosť, pozitívny prístup k práci

Záujemca o túto pozíciu doručí životopis s fotografiou na adresu:
info@plastictradesro.com

Telefón:

Petur Sztricsek
0907590167

Lokalita:986 01 Lučenec

Videlo:

459 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €