Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 107440095

Kategórie

recepčná

- [21.1. 2020]

Do hotela BOSS v centre Žiliny hľadáme zodpovednú recepčnú. Práca na dve zmeny denná-nočná. Znalosť AJ nutná. Životopisy posielajte na riaditel@hotel-boss.eu. Nástup možný od februára.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
- check in a check out hostí,
- práca s hotelovým systémom Hores ,
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania,
- vedenie evidencie ubytovaných hostí,
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
- udržiavanie chodu recepcie,
- práca na 12 hodinové zmeny (denné, nočné)
- vybavovanie mailových a telefonických rezervácií,
- vybavovanie rezervácií z portálov,
- poskytovanie informácií o hotelových službách a cenách,
- predaj doplnkového sortimentu,

Telefón:

Stanislav
0911327329

Lokalita:010 01 Žilina

Videlo:

182 ľudí

Mzda/plat:

750 €
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Recepčná -penzión na Liptove - [17.2. 2020]
Recepčná  -penzión na Liptove
Hľadáme novú kolegyňu na úsek recepcie v rodinnom penzióniku na Liptove v Kráľovej Lehote.. Popis práce: zodpovednosť za chod recepcie, ubytovanie/odubytovanie hostí, vystavovanie účtov, poskytovanie hosťom informácie vybavovanie rezervácii práca s počítačom a pokladňou, práca s rezervač ...

700 € Liptovský Mikuláš
032 33
112 x

Recepčná v penzióne - [7.2. 2020]
Recepčná v penzióne
Hľadáme novú kolegyňu na úsek recepcie. Komunikatívneho človeka s priateľskou povahou. Pracuje sa od pondelka do piatku – 7.00hod-15.00hod. Popis práce: zodpovednosť za chod recepcie, ubytovanie/odubytovanie hostí, vystavovanie účtov, poskytovanie hosťom informácie rôzneho charakteru, práca ...

1 000 € Bratislava
841 08
203 x

Recepčná - [14.1. 2020]
Penzión Tavel príjme na trvalý pracovný pomer absolventku/absolventa Hotelovej akadémie s chuťou pracovať na pozíciu recepčná/ý Náplň práce: check in/ check out hostí práca s registračnou pokladňou práca v lobby bare Požiadavky na uchádzačov: znalosť anglického jazyka prípadne ďalšieho cu ...

700 € Prešov
080 01
376 x