Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 107401178

Kategórie

Asistent/ka nákupného oddelenia

- [20.1. 2020]

Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu na pozíciu "Asistent/ka nákupného oddelenia" do spoločnosti KNP TECH -http://www.knptech.eu/en/.

Pracovná náplň:
-Objednávanie materiálu pre oddelenie výroby (zadávanie objednávok, sledovanie stavu objednávok, zabezpečenie dodania materiálu
-Vyjednávanie s dodávateľmi o cene
-Analýza nákupných cien s nadriadeným, reporty nadriadenému
-Spolupráca s finančným oddelením (odovzdávanie došlých faktúr a inej dokumentácie)
-Spracovanie colnej dokumentácie – príprava dovozných licencií a ostatné podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky:
-Vodičský preukaz (Aktívne bude treba jazdiť firemným mot. vozidlom)
- AJ na pokročilé úrovni
- práca s PC (word,excel,www.)
- odolnosť voči stresu.

Pracovná doba:
- Jednosmenná práca - od 8:00- 16:30 hod

Miesto výkonu práce: Voderady 396, Voderady

Plat: 800€ - 1000€

Nástup: Ihneď

Len pre vážnych záujemcov: posielať "Životopisy" na adresu : knptechsk07@knptech.eu

Telefón:

Jana Rehanková
0917870057

Lokalita:917 01 Trnava

Videlo:

359 ľudí

Mzda/plat:

800 €