Hlavná stránka > Práca > Brigády > Inzerát č. 106579825

Kategórie

Hľadáme recepčnú do Jogacentra

- [28.12. 2019]

Do nášho tímu Jogacentra hľadáme priateľskú a šikovnú recepčnú.
Ak si hľadáš popri štúdiu VŠ nenáročnú brigádu, si zodpovedná a práca s ľuďmi Ti nie je cudzia, tak neváhaj a pridaj sa k nám!
Stránkové hodiny máme nasledovne (nie všetky musíš pokrývať ty):
PO 7,30-12,00
UT 9,30-12,00 15,30-20,30
STR 9,00-11,30
ŠTV 8,30-11,00
PI -

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- komunikácia s klientmi/cvičencami
- práca s hotovosťou (prihlasovanie cvičencov na kurzy, semináre)
- administratívna činnosť (práca s PC, s dokumentami a pod.)
- starostlivosť o priestory Jogacentra (upratovanie priestorov)

Ponúkaná odmena:
- hodinová mzda 3,50 euro/ hod., po 3 mesiacoch 4 euro/hod.
- 1x kurz jogy zdarma na celú sezónu
- 1x workshop v Jogacentre zdarma
- možnosť spoznať jogovú filozofiu a spiritualitu (prednášky, stretnutia)

Požiadavky na zamestnanca:
- študent vysokej / strednej školy
- dobrá znalosť práce s počítačom
- príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk- začiatočník (A2)
Počítačové znalosti, MS Office – používateľ

Telefón:

Spoločnosť Joga v dennom život
0908127537

Lokalita:851 06 Bratislava

Videlo:

474 ľudí

Mzda/plat:

V texte