Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 106158353

Kategórie

ELEKTRIKÁR A INŠTALATÉR - DÁNSKO

- TOP - [4.1. 2020]

Miesto práce: Fredrikssund (44 km od Kodane)

Termín nástupu: 13.01.2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: praca na TPP na dansku pracovnu zmluvu - na dobu neurcitu – 1 rok a viac

Pracovná náplň :
Pre nášho klienta v Dánsku aktuálne hľadáme skúsených elektrikárov a inštalatérov na novostavby a rekonštrukcie objektov a prerábky na bytové jednotky. Od kandidátov sa vyžaduje samostatnosť a schopnosť pracovať na základe technickej dokumentácie a inštrukcií priameho nadriadeného.

Ponúkaný plat brutto:
nastup 15€ na hodinu v cistom (v pripade, ze sa pracuje plan 9 hodin denne 6 dni v tyzdni – cista mzda cca 3600€ mesacne)

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- dlhodobá príležitosť
- práca na dánsku pracovnú zmluvu – priamo pre firmu
- asistencia pri registrácii v Dánsku
- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Dánska - Zadarmo

Požiadavky na zamestnanca
- Vyučený elektrikár / inštalatér
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- Prax minimálne 5 rokov
- Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne, podľa výkresov a inštrukcií
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku emailom na adresu info@inboxagency.sk . Spolu s CV nám prosím pošlite výučný list, prípadne aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní, alebo fotografie z Vašej práce. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí sa dohovoria po anglicky, následne anglicky nehovoriacich do skupín.

Telefón:

Veronika Oroszová
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

871 ľudí

Mzda/plat:

V texte