Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 105614917

Kategórie

ZARAČ - RAKÚSKO

- TOP - [15.12. 2019]

Miesto práce: Ried im Innkreis, Rakúsko
Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
V spolupráci s partnerskou rakúskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu v meste Ried im Innkreis zváračov na zváranie v strojárskom priemysle. Ide o zváranie metódou MIG/MAG, obsluha zváracieho robota, vykonávanie týchto zváračských prác podľa výkresov a inštrukcií zamestnávateľa, a následné testovanie zvarov. Je potrebné aby ste mali komunikatívnu úroveň nemeckého jazyka – úroveň A2 - B1.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer pre rakúsku agentúru – neskôr možný prestup priamo pod firmu.
Pracuje sa 5 dní v týždni (Pondelok-Piatok) - zvyčajná pracovná doba je 38,5 hod na týždeň

Ponúkaný plat brutto:
1964,71€ - 2205,18€ mesačne brutto bez diét (čo v čistom vrátane diét vyjde na 2360€ - 2480€

Požiadavky na zamestnanca
- Prax ako zvárač MIG/MAG – aspoň 3 – 4 roky
- Platný zváračský certifikát
- Schopnosť pracovať samostatne
- Čítanie a práca podľa technických výkresov je vyžadované
- Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka A2 - B1
- Ochota pracovať na 2 smeny
- VP a automobil

Ubytovanie a stravovanie: Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, s nájmom do 450 € na mesiac na osobu.

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v nemeckom jazyku a certifikát na adresu office@inboxagency.sk . Prípadne volajte 0948 355 540 (Monika Bujňáková). Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať .

Telefón:

Monika Bujňáková
0948355540

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

1319 ľudí

Mzda/plat:

V texte