Hlavná stránka > Práca > Poľnohospodárstvo > Inzerát č. 104825485

Kategórie

DÁNSKO - Práca na farme s koňmi

- TOP - [29.11. 2019]

Miesto práce: Dánsko – okolie Kodane

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
Pre nášho dánskeho klienta – farmu s max 20 koňmi aktuálne hľadáme jedného pracovníka so vzťahom k práci na farme a praxou pri starostlivosti o kone a iné hospodárske zvieratá. Ide o manuálnu prácu, kde náplňou pracovnej činnosti bude jednak starostlivosť o kone a zvieratá, rôzne činnosti pri stavebných úpravách hospodárskych budov, prípadne pozemku a oplotenia. Taktiež je potrebná prax pri riadení traktorov (aj bez platného VP.) Pracuje sa 6 dní v týždni po 8 hodín denne.

Ponúkaný plat netto: 10 - 12€ / hodina v čistom (min. 2 000 € netto)

Zamestnávateľ ponúka:
• stabilná dlhodobá práca práca na dánsku zmluvu
• ubytovanie priamo na mieste kde sa pracuje

Požiadavky na zamestnanca
- prax s manuálnou prácou s koňmi
- komunikatívna úroveň AJ
- abstinent, nefajčiar
- vodičský preukaz sk B – nutný, skupina T (traktor) veľkou výhodou

Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Firemné auto k dispozícii pre prípadne nákupy potravín.

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Telefón:

Ing. Róbert Jopek
0908634471

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

3903 ľudí

Mzda/plat:

V texte