Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 102709831

Kategórie

ÚDRŽBÁR (HANDYMAN) - HOLANDSKO

- TOP - [22.9. 2019]

Miesto práce: stredné a východné Holandsko

Termín nástupu: ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok na 5 dní v týždni (36 hodín)

Pracovná náplň :
Pre nášho klienta v Holandsku (personálna agentúra) hľadáme údržbárov. Náplňou práce je chodiť ku klientom domov a robiť potrebné drobné údržbárske práce (8-10 projektov denne).
Ráno o 8.00 je stretnutie na firme, kde každý dostane plán na danný deň. Je potrebná komunikatívna znalosť anglického jazyka u každého zamestnanca, kedže sa robí samostatne.
Po 2-3 mesiacoch dostane každý vlastné auto aj náradie. Taktiež dostanete tréningový program.
Pri obojstrannej spokojnosti vám zamestnávatel zabezpečí kurz holandského jazyka, kde váš doplatok bude max. 100€.

Ponúkaný plat netto: 500€ za týždeň v čistom + ubytovanie zadarmo

Požiadavky na zamestnanca
- Práca je vhodná pre zručných chlapov, ktorí vedia urobiť rôzne malé opravy v domácnosti
- dobrá úroveň anglického jazyka – B1
- komunikatívnosť
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
- vodičský preukaz sk B

Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite vaše CV v anglickom jazyku emailom na cv@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “ÚDRŽBÁR V HOLANDSKU”. Kontaktovať nás môžete aj na tel.čísle 0948 033 511

Telefón:

Veronika Oroszová
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

736 ľudí

Mzda/plat:

V texte