Hlavná stránka > Práca > Zdravotníctvo > Inzerát č. 100412957

Kategórie

OPATROVANIE AMSTERDAM ZASKOK 1 MESIAC

- TOP - [10.7. 2019]

Krajina: Holandsko
Mesto: Amsterdam
Nástup: 15.8.2019
PLAT: 1950 €/ mesiac
Turnus: 1 mesiac
Ubytovanie a strava: Zadarmo
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 22 – 55, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz nie je potrebný, milá, aktívna, spoľahlivá
Opatrovaná osoba:
Žena, 62 rokov, v minulosti prekonala mozgovú porážku. Má začínajúcu demenciu. V niektoré dni je mobilná, niekedy nie. Vtedy je k dispozícií vozíček. Občas sa v noci budí. Má zmeny nálad, pre zlepšenie stavu je okolo klientky potrebná pozitívna atmosféra. Klientka je veľmi spoločenská, vyžaduje chodiť von na prechádzky, do múzeí, kaviarní. Klientka je inkontinentná. Pani rozumie po anglicky ale kvôli mozgovej porážke odpovedá pomalšie. Pani je bývalá známa návrhárka kabeliek, žiaľ už túto záľubu vykonávať nemôže-preto by mala opatrovateľka klietku naladiť k podobným aktivitám. Syn klientky vlastní reštauráciu, kde je opatrovateľka s klietkou vítaná každý deň na obed alebo večeru.
Náplň práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie.
Bývanie: Výškový apartmán s výhľadom na Amsterdam 5 minút pešo od centra
Samostatná izba: Áno s vlastnou kúpeľňou
Internet: Áno
Ďalšia osoba v domácnosti: Nie
Zvieratá: Nie
Voľno: 2 hodiny/ denne + 2 takmer celé dni

Telefón:

Best Job
948327005

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

190 ľudí

Mzda/plat:

1 950 €