Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 100182121

Kategórie

Príjmeme šikovného samostatného automechanika na TPP

- [26.6. 2019]

Príjmeme šikovného samostatného automechanika na TPP - 1
Príjmeme šikovného samostatného automechanika na TPP - 2

Príjmeme šikovného samostatného automechanika na TPP miesto prace Ružomberok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kontrola a opravy technického stavu osobných a úžitkových vozidiel
Vykonávanie sevisných prehliadok a opráv podľa potreby.
Diagnostikovanie závad a ich odstránienie
Práca na jednu smenu( 8.00 – 17:00 )

Zamestnanecké výhody, benefity:

Práca v slovenskej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
Zľavy pre zamestnancov
Špičkové technické vybavenie dielní
Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Informácie o výberovom konaní:

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu autoferteam@gmail.com . Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:
Vyučený v odbore automechanik

Vodičský preukaz:
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť
Zodpovednosť
Samostatnosť
Loajálnosť

Nastupny plat 800e

Telefón:

Jakub
0918138437

Lokalita:034 01 Ružomberok

Videlo:

154 ľudí

Mzda/plat:

800 €