Hlavná stránka

Kategórie

Inzerát bol vymazaný.

List inzerátov Galéria Zobrazených 1-5 inzerátov z 5 Mzda/plat Lokalita Zobrazenie
Farma - TOP - [20.10. 2018]
Náplň práce: starostlivosť o ovce, dojenie na automatickej dojárni a PASENIE ovie. Práca počas pracovných dní, víkendy a sviatky voľné. Ponúkame: ubytovanie, firemné auto, možnosť využitia aj na súkromné účely. Životopis prosím zasielajte na E-mail: farmapeha@gmail.com. Telefónne číslo vymyslene. Ď ...

500 € Košice
040 01
58 x

Prijmeme pracovníka k ovciam - [20.10. 2018]
Hľadáme spoľahlivého človeka k ovciam na PASENIE do konca sezóny cca 1 mesiac. Požadujeme aspoň nejakú skúsenosť s pasením oviec a HLAVNE SERIÓZNOSŤ !!! Miesto výkonu práce Štiavnické Bane (okres Banská Štiavnica) Ubytovanie zabezpečené v maringotke ( PRÁCA NIE JE NÁROČNÁ!! UBYTOVANIE PRE RODIN ...

Dohodou Banská Štiavnica
969 01
5 x

Práca pastiera a krmiča - [17.10. 2018]
Poľnohospodárske družstvo Drietoma okres Trenčín príjme pastiera a krmiča. Jedná sa o PASENIE mäsového hovädzieho dobytka. Nástup ihneď. Vlastný pastiersky pes vítaný. Možnosť ubytovania zabezpečené. Možnosť práce aj pre manželský alebo partnerský pár.

900 € Trenčín
913 03
133 x

Práca pri ovciach - [4.10. 2018]
Ponúkam prácu šikovnému pracovníkovi. Práca pri ovciach,PASENIE,ošetrovanie,kotenie...nie pri dojení a výrobe výrobkov. Výhodou je ak máte vodičský preukaz skupiny T.

Dohodou Prešov
082 12
265 x

Pracovník k ovciam - [1.10. 2018]
Práca v strojovej dojárni PASENIE Výroba syra ( nie je podmienkou )

800 € Považská Bystrica
017 01
260 x