Hlavná stránka

Kategórie

Inzerát bol vymazaný.

List inzerátov Galéria Zobrazených 1-4 inzerátov z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazenie
Práca - AE Mochovce - Pomocníci/Elektrikári - TOP - [21.9. 2018]
Práca - AE Mochovce - Pomocníci/Elektrikári
Náplň práce: - žľabovanie a zapájanie káblov - ťahanie kabeláže (pomocníci) Miesto výkonu práce: EMO 34, JE Mochovce Práca na 1 Zmenu od (7:00 - 17:00, niekedy aj dlhšie) DRUH PP: Živnosť alebo TPP (podľa vzájomnej dohody). Zaslaním Vášho životopisu a fotokópie vyhlášky dávat ...

Dohodou Nitra
949 01
226 x

elektrikár - [13.9. 2018]
elektrikár
Hladam elektrikarov , pripadne pomocníka ku elektrikarom ... dlhodobá práca v okolí TO ostatné info na osobnom stretnutí ...

1 300 € Nitra
949 01
132 x

elektrikári - [17.8. 2018]
Prijmeme väčší počet elektrikárov § 22,23 na práce do JE Mochovce. Práca je dlhodobá a nástup je ihneď po vstupnom školení.Hod.sadzba 10-11€. Požiadavky: výpis z registra trestov,živnost,osvedčenie elektrikára a vyučný list. Bližšie info: 0948523070

Dohodou Levice
934 01
169 x

Elektrikári - Mochovce - [2.8. 2018]
Ponúkam prácu na Slovensku pre elektrikára s §22 - 11€/hod., a pomocného pracovníka k elektrikárovi - 7€/hod. Všetky informácie Vám rád upresním na tel. čísle 0908 942 668 alebo na maily vajoadrian@gmail.com

V texte Prešov
080 01
315 x