Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika

Typ

Kategórie

Doprava a logistika - Ponuka

Doprava a logistika - inzercia, inzeráty

Zobrazených 1-15 inzerátov z 328 Mzda/plat Lokalita Zobrazenie

prijmem vodica MKD - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Prijmeme vodicov MKD, jazdime IT-AT-DE, vynimocne S,N. moze byt aj dvojica, turnusova praca 3,4+1 alebo 5,6+2 podla dohody, plat 53/den vratane zakladu, vozidla Mercedes a Iveco, nove alebo max 2 roky stare

V texte Senica
905 01
379 x

Taxislužba - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Taxislužba
Taxislužba príjme šoférov do taxislužby v Poprade s autom alebo aj bez.

800 € Poprad
058 01
165 x

Stabilné vyťaženie Vašich kmaionov - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Touto cestou si Vám dovoľujeme ponuknúť spoluprácu pri dlhodobom vyťažovaní Vašich kamionov. Jedná sa o prácu v EÚ pre francúzskeho partnera kde Vám zabezpečíme celoročnú prácu pre väčší počet vozidiel, hlavne medzi Francúzskom a Belgickom. Je možnosť zamestnať iba ťahač alebo ťahač + náves.

Dohodou Prešov
082 52
47 x

Prijmeme vodiča dodávky - jazdíme do štátov EÚ - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Podmienky: Samostatnosť, prax, flexibilnosť, len uchádzači z okolia Žarnovice max 30km! Blizsie info telefonicky.

Dohodou Žarnovica
966 81
318 x

Ponukame prácu pre vodiča - TRENČÍN - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Firma Merkantil s.r.o ponúka prácu pre vodiča skupiny B,C,D,E.Plat dohodou.Nástup ihned.mail - malakova@merkantiltn.sk,tel - 0903 788 233

Dohodou Trenčín
911 05
96 x

PRENAJOM DODAVOK a AUTODOPRAVA - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
PRENAJOM DODAVOK a AUTODOPRAVA
dam do prenajmu dodavky citroen jumper a fiat ducato.viac info na prenajomdodavok.sk.Tiež ponukam prepravne služby.Poprad a okolie za 9,-€,dlhšie trasy za 0,30,-€/km.

Dohodou Poprad
058 01
46 x

Vodič C+E - Nemecko - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Vodič C+E - Nemecko
Náplň práce: - vnútroštátna alebo medzinárodná preprava, rozmanité pracovné miesta - podľa špecifík jednotlivých firiem požadujeme napr. prax na tandeme, skúsenosti s návesmi - práca v modeli 3/1, 4/1, 6/1 Požadujeme: - prax aspoň 1 rok - nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrov ...

2 000 € Zahraničie
123 45
81 x

garant odbornej spôsobilosti - vedúci dopravy - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
garant odbornej spôsobilosti - vedúci dopravy
Ponúkam garant odbornej spôsobilosti - vedúci dopravy a prevádzkovateľa v taxislužbe. Je to určené pre ludí ktorí chcú pracovať v oblasti taxislužby sami na seba,s vlastnym autom na svoju živnosť alebo sročku ale nemaju potrebne vzdelanie alebo odbornú spôsobilosť na vydanie koncesie.

20 € Žilina
010 01
87 x

Príjmeme vodičov do Popradskej taxislužby - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Príjmeme vodičov do Popradskej taxislužby
prijmeme vodičov taxi bez auta, zabezpečíme stály príjem. Podmienky: vek nad 21, vodičský preukaz, s kartou vodiča taxi pomôžeme, blišie info na telefón alebo maile (len vážny záujem)

058 01
355 x

Prijmem vodiča na kamion. - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Príjmem vodiča na hladký kamion na drevo práca len na slovensku.Podmienka živnosť.Z BB a okolia. 0907878351

Dohodou Brezno
976 75
104 x

Sofer CE - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Sofer CE
Firma AMOS - SERVICES s.r.o. ponuka pracu pre sofera CE do Francuzska / Epervans / na rozvoz kvetov. Nastup ihned po dohovore. Platove podmienky 1800 eur / mesiac netto. Ubytovanie zadarmo. Doprava na miesto urcenia vlastna. Info na 0902492723

V texte Zahraničie
123 45
278 x

Vodic MKD -- NA ZIVNOST - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Prijmem vodiča MKD na auto 7,5t prax minimálne 2roky po EU podmienky -karta vodiča ,psychotesty ,lekárska prehliadka ,práca neje turnusová.NASTUP IHNED!!! PODMIENKA LEN ZIVNOST !!! Len z okolia VT,HE,

Dohodou Vranov nad Topľou
093 01
110 x

prijmem vodica do taxisluzby - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
prijmem do pracovneho pomeru alebo na zivnost vodica do taxisluzby vo Vysokych Tatrach.Psychotesty,preukaz vodica,zdravotna prehliadka,zodpovednost,spolahlivost dobre platove podmienky len sms.piste len ty ktory mate chut pracovat.

058 01
201 x

Príjmeme taxikárov v Poprade posledne tri miesta sú voľne - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
prijmeme vodičov, zabezpečíme stály príjem, blišie info na telefóne

058 01
140 x

Prijmeme vodiča MKD - TOP - Ponuka - [25.4. 2014]
Prijmeme vodiča MKD - C+E prax v MKD min. 2 roky. Najčastejšie prepravy SK-F-SK, SK-D-SK (nie turnusy) Miesto nástupu práce: Púchov Platové podmienky na osobnom pohovore. V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na z-trans@z-trans.sk prípadne na 0911870650,0911556026

Dohodou Púchov
020 01
199 x

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Ďalšia