Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 164759931

Mechanik stavebných strojov

- [9.5. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce:
- Diagnostika závad stavebnej techniky
- Vykonávanie opráv v rámci záručného a pozáručného servisu stavebnej techniky ZOOMLION a SHANTUI
- vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách stavebnej techniky na dielni, v teréne a u zákazníka
- príprava strojov na odovzdanie klientovi
- oprava hydraulickej časti, motorovej časti, elektroniky, diagnostika počítačom, výmena oleja, filtrov
- vyhľadávanie náhradných dielov

Zamestnanecké výhody, benefity
- k dispozícii servisné auto
- práca v malom kolektíve ale v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu dlho
- priamy kontakt s technikou, ktorú na Slovensku zastupuje len naša spoločnosť
- možnosť väčšieho zárobku podľa výkonov, dochádzky
- zabezpečíme pre vás a zaplatíme vybavenie strojníckeho preukazu a ostatných potrebných preukazov potrebných k tejto pozícii
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou pravidelných školení
- profesionálne vybavenie servisnej dielne a vozidla najnovšou technikou

Požiadavky na uchádzača:
- Profesná skúsenosť s opravou dopravných a strojných mechanizmov
- Ponuka pre rozšírenie opravárenských znalostí atraktívnych nových značiek mechanizmov
- Buď prvým pri budovaní vlastného tímu
- Ohodnotenie dohodou s postupným rastom
- Vyučenie v danom odbore výhodou, prax nutnosťou

Meno:

Juraj

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa953 05 Zlaté Moravce

Videlo:

146 ľudí

Mzda/plat:

V texte