Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 164305159

Dispečer / Disponent MKD - kancelária Piešťany

- TOP - [9.5. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Dispečer / Disponent MKD - kancelária Piešťany - 1
Dispečer / Disponent MKD - kancelária Piešťany - 2
Dobrý deň,
do nášho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu

Dispečer/Disponent MKD

Práca nie je vhodná pre slabé povahy. Budete zjednávať, obvolávať, plánovať, stresovať ale aj sa tešiť z toho, že ste prekonali výzvy a problémy
Náplň práce ? - plánovanie pridelených vozidiel v rámci Európy.

Koľko sa dá zarobiť ?
Za každé vozidlo, ktoré budete plánovať 250€ v hrubom. Čiže je to o vašich zručnostiach.
(kto sa chce zašívať, má smolu). Senior dispo zvláda 8-10 vozidiel.

Koľko sa pracuje ?
V office sme zvyčajne 8-14, následne je operatíva na telefóne. Tu treba rátať, že sa môže riešiť nejaká komplikácia aj vo večerných hodinách. Je to súčasť práce a cena za krátky office.

Čo požadujeme ? Aktívna komunikácia v AJ alebo NJ, znalosť UA výhodou.
Dôležitá je zodpovednosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť plánovania.
A samozrejme schopnosť pracovať v tíme, keďže máme openspace.

Kancelária je v Piešťanoch Pod Párovcami
Viac info na moravcik@almogroup.sk

Náplň práce v skratke
= organizujete pridelené vozidlá.
=Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
=Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok, cenotvorba a príprava zmlúv.
=Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
=Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
=Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
=Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
=Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi.
=Vedenie školení pre vodičov.
=Analýza dát o preprave a nákladov.
=Komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami.
= Plánovanie servisov a kontrol (STK, Tacho)

Ponúkané výhody
= individuálne benefity za výkon nad rámec plánu
= máme možnosť flexibilného pracovného času a čiastočne aj homeoffice

Meno:

Almo Group

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa921 01 Piešťany

Videlo:

242 ľudí

Mzda/plat:

V texte