Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 163135865

Skladník/Skladníčka v sklade s oblečením - Sereď ( živnosť )

- [27.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme šikovných živnostníkov do skladu s oblečením.

- balenie /vyskladňovanie oblečenia známych módnych značiek
- nákladka a výkladka kamiónov
- príprava balíkov podľa objednávok
- zakladanie tovaru do sekcií
- vizuálna kontrola a vychystávanie objednávok
- ranná a poobedná
- pracuje sa pondelok - piatok
- práca je bez dopravy a bez ubytovania
- práca je vhodná najmä pre kandidátov zo Serede a okolia
Zamestnanecké výhody, benefity
- Stabilná práca na živnosť
- Radi pomôžeme s vystavením prvej faktúry
- Naša milá koordinátorka Vám bude maximálne nápomocná
- Komunikujeme s Vami aj pomocou zamestnaneckej linky a súkromnej Facebookovej stránky MY - Projob!

- NEVÁHAJTE a INFORMUJTE SA na tel.č.: 0800 500 909
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Doprava, logistika

Logistické služby
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Meno:

ProJob

Telefón:

080... zobraz číslo

Lokalita:Mapa926 01 Galanta

Videlo:

310 ľudí

Mzda/plat:

8 €