Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 162996190

Prípravár stavieb/rozpočtár

- [24.3. 2024]

Hľadáme kolegu do nášho kolektívu na pozíciu prípravár stavieb/rozpočtár stavieb s praxou. Práca v Liesku.

Náplň práce:
• prípravár stavieb/rozpočtár v oblasti pozemných stavieb
• uzatváranie zmlúv a objednávok s ohľadom na technické požiadavky s vhodnými dodávateľmi
• tvorba rozpočtov, cenových ponúk, kalkulácií, ich hodnotenie a obhajoba s ohľadom na technické požiadavky stavby a na cenové trhové štandardy
• nákladová a technická príprava stavieb
• kontrola dokumentácie stavieb a technických riešení
• komunikácia s investorom, technickým dozorom
• spolupráca s ostatnými prípravármi/rozpočtármi a stavbyvedúcimi na zabezpečenie plynulého chodu výstavby a optimalizovania nákladov stavby.

Mzda záleží od skúseností uchádzača. V prípade záujmu pošlite životopis na revajmaros@grifplus.sk

Meno:

Maroš

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa027 12 Tvrdošín

Videlo:

160 ľudí

Mzda/plat:

V texte