Hlavná stránka > Práca > Vzdelávánie a personalistika > Inzerát č. 162773039

Obchodný reprezentant s nemeckým jazykom

- TOP - [29.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme dynamického a ambiciózneho jednotlivca na pozíciu obchodného reprezentanta

Táto osoba bude zodpovedná za budovanie a udržiavanie silných vzťahov s našimi klientmi a partnermi, zatiaľ čo bude reprezentovať naše služby. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti schopnosť komunikovať presvedčivo a zručnosti v oblasti budovania dlhodobých obchodných vzťahov.
S dostatočnou dávkou odvahy si môžeš vybudovať dynamickú kariéru, osobne a profesijne rásť.

Ako bude vyzerať tvoja práca?
Ako obchodný reprezentant budeš zodpovedný za:
a) Aktívne vyhľadávať a vyvíjať nové obchodné príležitosti.
b) Objavovať nové obchodné príležitosti a budovať vzťahy so zákazníkmi.
c) Komunikovať s existujúcimi a potenciálnymi klientmi s cieľom identifikovať ich potreby a poskytnúť prispôsobené riešenia.
d) Sledovať trh a konkurenciu a identifikovať trendy a príležitosti na rozvoj podnikania.
e) Podporovať a posilňovať BRAND spoločnosti.

Požiadavky:
a) Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
b) Schopnosť pracovať samostatne.
c) Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa podmienkam.
d) Silné organizačné a riadiace schopnosti.
e) Vysoko motivovaný jednotlivec so schopnosťou dosiahnuť stanovené ciele.
f) Nemecký jazyk – B2 – nutnosť!
Zamestnanecké výhody, benefity
Plat:
- Začiatočný plat 1 000€ netto / mesiac.
- Flexibilný pracovný čas.
- Možnosť kariérneho rastu a rozvoja.
- Príležitosť pracovať v dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví.

Miesto výkonu práce: Žilina
Termín nástupu: Dohodou

Meno:

nábor

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

308 ľudí

Mzda/plat:

V texte