Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 162609774

NITRA - Operátor zvarovne/lisovne do kmeňového stavu

- TOP - [23.4. 2024]

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných pracovníkov do modernej spoločnosti v Nitre, práca je priamo do kmeňa, vhodná aj pre ženy

Operátor lisovne - iba muži

1 203 EUR/mesiac
+ dochádzkový bonus 100€, 10% mesačné bonusy, príplatok za hluk, nočnú prácu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• odoberanie vylisovaných dielov, ich balenie a ukladanie
• kontrola kvality dielov (vizuálna, kontrolné prípravky)
• nakladanie materiálu a vymieňanie lisovacích nástrojov - mostový žeriav a VZV (nie je potrebné mať skúsenosť s ich obsluhou, zabezpečíme školenie
• práca na 3 zmeny
• práca vhodná pre mužov
Zamestnanecké výhody, benefity
• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
• príspevok na dochádzanie (polovicu nákladov na dopravu hradí zamestnávateľ)
• príplatok za prácu nad rámec zákona v noci 1,90€/hod, nadčas 33% priem.zárobku, za sobotu 2,79€/hod
• finančný príspevok na stravovanie
• príspevok od zamestnávateľa na DDS

Operátor zvarovne - aj muži aj ženy

1 143 EUR/mesiac
+10% mesačný bonus, + dochádzkový bonus 100€, príspevok na dopravu, jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)

• nakladanie a vykladanie vylisovaných komponentov na robotickú linku (jedná sa o diely z hliníka a ocele)
• kontrola kvality vyrobených dielov
• zaznamenávanie údajov o výrobe
• práca je vhodná pre mužov aj ženy
• príplatok za prácu nad rámec zákona v noci 1,90€/hod, nadčas 33% priem. zárobku, za sobotu 2,79€/hod

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• fyzická zdatnosť (práca v stoji)
• zodpovedný prístup k práci

Meno: MK
Telefon: 0908280397
E-mail: m.kroslak@hrstyle.sk

Meno:

MK

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa949 01 Nitra

Videlo:

1092 ľudí

Mzda/plat:

1 450 €